Санскар Дікша


Санскар Дікша

Санскар Дікша виходить за рамки прив’язаності до тіла, прив’язаності до розуму і прив’язаності до бажань. Вона має усвідомлення. В Санскар Дікші тіло, розум та всі п’ять органнів чуттів усвідомлюються. В Санскар Дікші ваші фізичні відчуття принесені в астральні відчуття. Вона корелюється енергією Сонця. Молитва Сонця йтиме попереду.

В Санскар Дікша ви є вільними від минулих спогадів, ви вільні від майбутніх бажань. Ви принесені в центр самого себе, котрий є ядром енергії в середині себе. Це ядро є ваша всюдисутність. Ваше буття тотальне. Не з минулим, не з майбутнім, не поганим чи добрим. Ви вільні від всіх вимірів і фантазій. Вільні від всіх видінь і сновидінь. Це означає, що ви перебуваєте в теперішньому моментові, котрий називається "Час", "Кала" або " Істина ".

Ви в єднанні з собою. Ви не відчуття, не розум, ви не життєва енергія. Ви не органічна система. Ви знерухомлені, без активності жодних енергій. Ви просто присутні у собі, без карми і без волі. Це Санскар Дікша. Ви просто знаходитесь в просвітленні. Ви оточені аурою просвітлення та благочестя. Ви стаєте Майстром себе. Там немає дистанції між вами та найвищою самістю. Але просвітлення не приходить до вас. Ви просто перебуваєте у благочесті. Ви просто паломник. Ви принесені назад від ваших мирських справ до своєї духовності.

Тепер вам залишилося розвіяти хмари вашої Асміти, Ахамкари, Розуму, Будхі, Чітта Ананда. Санскар Дікша приходить безпосередньо через Майстра.

Це є велика наука подорожі до Вас, через пранічне просвітлення. Це подорож до центру і першопричини, тому що ваше життя розподілене в трьох вимірах.

Це звичайне життя.

Це також відоме як:

  1. Брахма Грантхі – творче життя чи творча енергія;
  2. Вішну Грантхі – відповідальне життя, що дбає про потреби;
  3. Шива Грантхі – це життя, яке контролює смерть /Нірвана.

У Санскар Дікші ви тільки з самим собою і хмари цих трьох Грандх (вузлів) є там. Санскар Дікша звільняє вас від карми. Всі ваші Хатха-йога, Крія-йога, Сахаджа-йога приходять разом з Санскар Дікшою. Нема потреби практикувати їх усі.

Санскар Дікша допомагає вам пройти через «Кармашая» або всі ваші накопичені добрі та погані вчинки. Кармашая пов’язана з вашими Брахма та Вішну Грантхами. Гуру Дікша і Санскар Дікша звільняє вас від усього цього.

Ви готові просвітліти, готові реалізуватися, готові увійти у Найвище Самадхі. У вас вже є Сампраг’яна для успіху в житті.

Ви вже стикалися із життєвими викликами. Це є ваша Вітарка. Всі енергії сконцентровані силою фізичних елементів.

  1. Вітарканугат
  2. Вічаранугат
  3. Асміта
  4. Ананда

Все це приходить зі Санскар Дікшою. Це називають Самадхі з тілом, з думкою, з его та внутрішнім ядром. Ми переживаємо це до Ананди, і звемо це як "Чітта".

Це найбільші переживання людського існування.

Чітта – це ваша будхі.

Чітта – це ваш Махататва, це весь ваш Всесвіт (Брамманда).

У вас є все, але немає самореалізації. Це все ваше звершення, але не задоволення. Ви завершили свої справи, але не маєте задоволення. Ви знаходитесь в коловороті творчого світу. Це не ваша нірвана, мокша, кевалія. Ви повинні пройти через силу Санкальпи. Ви Майстер, однак ви не Йогин. Ви - Сіддх, але не Йогин.

Ви дуже близькі до Вішудхи i Сатви. Вища Самість з нетерпінням чекає цього. Вам просто потрібно зробити крок вперед. Ви знаходитесь в лоні Вищої Самості. Це означає, що Садгуру чекає на вас. Він чекає щоб танцювати, сміятися, святкувати, бо ваша реалізація – це його танець, його свобода. Ваша Самість – це його Самість.