Санкальпа Дікша


Санкальп Дікша

Санкальпа з Самадхі приходять до вас, коли ви готові. Велике божественне слово. Великий божественний дотик приходить у Санкальпа. Це Дікша, котра приносить Асампрагьят Самадхі, Нірбіджа Самадхі, Нірвікальпа Самадхі.

Походження всього, що є Небуття, просто відбувається в Самадхі Дікші. Ви перебуваєте за межами свого розуму, душі і тіла. Ваше тіло приходить в Самадхі з усіма Кармашайя. Ваш розум входить в Самадхі з усіма почуттями, волею, бажаннями, і ви входите в Самадхі самого себе, існування, а Самскари не приносять просвітлення та реалізацію. Це Самадхі приносить повноту, як і Вірата. У світі не залишилося нічого таємного, нічого загадкового. Ви більше не людина, не особистість. Ви стаєте обителем Самадхі. Самадхі - це океан, Самадхі - це Космос, Самадхі - це Самість. Самадхі - це Небуття. Самадхі - це джерело всього.

"ВИ Є ШИВА, А ШИВА Є ВИ"

ПРИМІТКА: Якщо вам трапиться пройти через усі ці Дікши, то вам більше не потрібно терпіти практику. Ваша практика – це ваші сумніви. Ваша практика – це ваш конфлікт. Якщо ви практикуєте, то ви сумніваєтесь. Ви не можете визначитися. Очищення не може прийти без практики. Очищенню необхідна Аштанга-йога, Крія-йога, Бхакті-йога, Сахаджа-йога, завдяки яким можна вступити у Бхава-йогу.

Ваша Бхава – це ваш океан.
Ваша Бхава – це не ваша уява.
Ваша Бхава - це не ваша візуалізація.

Це подібно любові гопі до Господа Крішну. Вихід за межі розуму. Це глибина, де розчиняються розум, інтелект, Чітта і Аханкара (Его). Всі ці речі дуже важливі. Але що найважливіше, то це ваша віра. Ви не змушені здатися. Нехай здача трапиться сама собою. У всьому цьому процесі Дікш важливе ваше усвідомлення. Важлива ваша пильність. Важливе ваше розуміння.

Ви посвячені, віддані, капітулюовані.

Коли капітуляція трапиться, там немає розуму.

———————————————–

Ми збираємося практикувати всі ці види Дікш.

Ми підготуємо вас і це станеться.

Це ще більш крутіше ніж Кумбха.