Гуру Дікша


Гуру Дікша

Гуру Дікша або Мантра Дікша – це перша Дікша, яку ви можете отримати. Вона може трапитись лише тоді, коли ви готові. Ваша готовність дуже важлива. Майстер завжди присутній. Гуру Дікша має бути запрошена вами. Майстер ніколи не говоритиме. Ви повинні вибрати свого Майстра. Коли у вашому житті трапляється самоаналіз або чистота, тоді приходять думки про Гуру Дікшу, тоді ваш розум хоче дослідити, що ви робили у минулому. Це все відбувається через віру та рішучість. Без Гуру Дікши немає порятунку, ні мокші, ні життя. Для санкхьїків та тих, хто йде шляхом веданти ця дікша не є важливою. Але є важливою для йогінів та для садхак.

Знання можна отримати будь-звідки, але Гуру Дікша має науковий підхід. У ній є Крія, Садхана, Упасана. Це життєво важлива наука. Це наука про енергію та наука про звукову енергію. Це завжди приходить, коли ви готові. Ваше сприйняття є необхідним. Якщо кілька років практикувати Гуру Дікшу, то потім трапляються інші дікши, такі як Крія Дікша, Санскар Дікша, Санкальп Дікша та Самадхі Дікша. У кожного Майстра, у кожної школи є своя техніка. Це зв’язок між Майстром та учнем. Дві душі об’єднуються для створення прекрасного розуму, будхі та здорового тіла. Гуру Дікша дає шанс для трансцендентності. Після Гуру Дікши учень може піти шляхом самореалізації. Після Гуру Дікши можна ввійти в Самадхі. Але це залежить від Гуру, який саме Гуру є поряд. Дікша використовує багато матеріальних засобів.

Будь-яка дікша має ритуал, тому що ритуал пов'язує тіло і розум. Вона впливає на тіло та фізику. Це один з видів самогіпнозу та психічного гіпнозу.

Ми маємо дуже особливу Дікшу. Якщо ви практикуєте, якщо ви експериментуєте, то після Гуру Дікші Ми можемо відвести вас до Санскар Дікші, яка полягає у знищенні всіх минулих карм. Санскар Дікша видаляє всі ваші минулі Самскари. Всі вузли централізовані та вся вітальна енергія викорінена. Це ще більш прихована наука. Вона дійсно чудово впливає на тіло і розум, тому що це не практика, це пробудження дотиком Майстра, яке допоможе вам розцвісти, допоможе прийти до просвітлення. Завдяки Дікші, повільно крок за кроком все відкривається в просвітленні.

Кожен повинен мати Гуру. Кожен повинен мати Дікшу для тіла, розуму та душі. Якщо вам трапиться отримати Гуру Дікшу, то ви благословенні Майстром.

Майстер – це прямий зв'язок і спілкування з Вищою Самістю (Богом). Дікша має ваше сприйняття. Ви є важливішими, тому, що ви маєте віру та сприйнятливу енергію. Дотик Майстра очистить вас. Якщо ви готові, то Дікша служитиме для вашої життєвої безпеки. Гуру Дікша – це ваш життєвий охоронець і ваша обіцянка відкрити серце. Ваше серце – це двері до Бога. Завдяки Гуру Дікші ваше життя в безпеці. Ви захищенні від будь-якого нещасного випадку, будь-яких атак мантри, тантри чи злих рук або зброї.

Слова Гуру, священна мантра, що дає Гуру створює щит (кавача). Це озброює вас божественною силою навколо вашого тіла та розуму.

Все навколо освячено (абхішека) Гуру. Гуру приносить нове життя. Це нове народження. Ваше тіло уже не те, що було раніше. Ваше тіло може стати божественним. Від дня Дікші ви стаєте великим паломником для самого себе.

Ваше тіло – це храм. У цьому храмі живете ви, і з вами живе Господь. Лише завдяки Дікші ви можете відчути контакт. Тому Гуру Дікша – це перший крок, щоб почати розвиток від нижчої до вищої свідомості.

Через ануграху (милість), кріпу (співчуття) або пранічну енергію або через біджа мантру, яку дає Гуру, ви зможете піднятися до свого вищого Я. Це є ваша віра і ваша практика. Все є входом. Саме ви можете пройти шляхом практики. Саме ви можете піднятися, щоб освітлювати, досліджувати та стати світлом, тому що ви вже є тим, що шукаєте. Після кількох місяців практики за дозволом Майстра, ви повинні пройти через Санскар Дікшу.