ПРО БАБАДЖІ


Пайлот Баба Україна

Багато великих Йогинів і Майстрів живуть в Гімалаях. Може статися, що вам пощастить зустріти одного з них. Для цього треба мати непохитний намір й віру, квиток на літак та візу до Індії. Однак, мандруючи по гімалайських дорогах, ви не можете бути впевненими, що вам пощастить поспілкуватися з Великими Душами, котрі живуть там. Махатми здаються такими ж недоступними, як і високі гімалайські вершини, але Гімалаї можуть бути набагато ближчими ніж ми можемо собі уявити.

Гімалаї височіють над поверхнею Землі не для самоствердження і не для панування. Їм не властиві зверхність і духовна самозакоханість. Гімалаї приймають всіх і діляться собою з усіма, з усім світом.

Любов здатна на великі вчинки, вона не вимагає взаємності у відповідь і не діє заради вигоди. Любов подібна Сонцю, подібна Матері, подібна Гуру. Трапляється так, що Любов рухає навіть гори. Любов робить диво і Гімалаї можуть прийти до кожного, хто має намір з ними зустрітися. Адже Гімалаї знаходяться в кожному з нас. Є Гімалаї ззовні і є Гімалаї всередині нас.

Таким подарунком від Гімалаїв є Махайогі Пайлот Бабаджі. Подібно Сонцю, Бабаджі освітлює дорогу багатьом пілігримам на їхньому духовному шляху. Зустріч з ним – це можливість зустрітися з Гімалаями, котрі є всередині нас. Будучи гімалайським йогі, Бабаджі мандрує по світу і допомагає душам пробудитися та отримати найцінніше – самого себе. Де б Бабаджі не був, то це місце можна вважати освяченим. Можна навіть сказати, що з приїздом Бабаджі приїхали Гімалаї. І не потрібно купувати квиток та візу – Гімалаї їдуть до нас, до кожного, хто має намір й готовий до зустрічі.

* * *
Капіл Адвайт

Капіл Адвайт, таке ім'я Пайлота Бабаджі при народженні, з'явився на світ в індійському селі біля міста Сасарам в дуже забезпеченій королівській родині. (Про свої дитячі та юнацькі роки Бабаджі написав у книзі "Говорять Гімалаї"). Досягнувши 19-ти річного віку, патріотично налаштований, Капіл подався до армії та проходив службу в військово-повітряних силах Індії, брав участь у індо-пакистанській війні і був пілотом винищувача. Кар'єра пілота складалася чудово та відкривала багато перспектив. Про це й інше теж достатньо сказано у книзі "Говорять Гімалаї". Але дещо варто згадати знову.

Під час служби з Капілом-пілотом трапилася одна неординарна подія. Літак, котрим керував Капіл, втрачаючи висоту, почав падати. Раптом в кабіні пілота з'являється Харі Баба. Він, силою своєї думки, виводить літак з штопору та благополучно здійснює посадку. З літака вийшов щасливчик-пілот і разом з ним невідомий Баба. Свідки цієї події були дуже здивовані, адже крім чудесного спасіння вражало й те, що з літака вийшло дві людини замість однієї. Там, в повітрі, за мить до можливої смерті, Капілу необхідно було прийняти рішення. Харі Бабаджі сказав йому: "Або ти робиш вибір і змінюєш своє життя, або ти розіб'єшся і в тебе вже не буде ніякого вибору". Тільки після того, як Капіл прийняв рішення, Харі Баба посадив літак.

У віці 33 роки, Капіл залишає службу в армії та перспективи, що перед ним відкривалися, роздає все своє майно й статки і відправляється в Гімалаї. Без одягу, без їжі, але з непохитним наміром; і тільки тоді знову зустрічає свого Гуру – Харі Бабаджі.

* * *
Харі Бабаджі

Людське життя дуже цінне. На відміну від тварин, людина має розум і можливість уявляти. Уява є основою Санкальпи і Крія-Шакті. Ця сила може привести нас від нищої свідомості до вищої, вона здатна трансформувати наші енергії і привести до божественної форми, а також до Самадхі. В Самадхі немає ні минулого, ні майбутнього; Самахді – це завжди тепер. Самадхі за межами розуму, часу і простору. Самадхі – центр нашого буття. Це центр Божественної Любові. Щоб піти в цей центр, необхідно залишити всі подорожі назовні та повернути всередину. Необхідно тотально зупинитися і зупинити всі активності розуму. Тоді може трапитися найважливіше – зустріч з самим собою, зі своєю Самістю.

Велика вдача зустріти у своєму житті просвітленого Махатму. Але ще краще – самому стати просвітленим. Для цього потрібно здолати шлях, необхідно пройти через трансформацію і ніби знову народитися. Для народження нового життя має бути двоє – мама і тато. Для духовного народження теж має бути двоє – учень і Гуру. Гуру – це місток, пройшовши по якому, ми можемо зустрітися з самим собою. Таким містком для Капіла став Харі Бабаджі. Результатом об'єднання учня і Гуру є народження нового духовного життя, а все, що народилося, має своє ім'я. Так Капіл Адвайт отримав ім’я Сомнатх.

Людське життя – найбільша цінність. Багато чого може в ньому трапитися, а найважливіше, що трапляється з людиною в житті, це зустріч зі Смертю. Але так буває не у всіх. Є ті, хто зустрівся зі своєю Самістю і смерть вже не може прийти до того, хто, будучи живим, перетнув лінію життя, до того з ким трапилось Самадхі. Можна багато тисяч років практикувати, але без тотального відречення Самадхі не прийде. Якщо немає готовності перетнути лінію життя, то нічого не відбудеться. Гуружі може тільки підвести до лінії, але стрибнути через неї разом з Гуру ми не можемо. Цю частину дороги учень має здолати сам.

Бабаджі самадхі

Пайлот Баба є Майстром, що реалізував Самадхі. Він не тільки зустрів на своєму шляху багато Великих просвітлених Йогинів і Махатм, а й став одним із них. Бабаджі, крім свого Гурудева Харі Баби, мав зустрічі з такими Великими Душами, як Горакханатх, Махаватар Баба, Кріпачарія, Хейдакхан Баба, Аватар Баба, Сарвешварананда, Матхурдас, Сундарнатх, Девраха Баба, Анандамаї Ма та багатьма іншими.

Пайлот Бабаджі є великим Йогі, що неодноразово демонстрував силу Самадхі публічно. Його Самадхі часто було в різних незвичних місцях: у льодяних печерах, у снігові й воді, під землею, в гарметично закритому склянному кубі. Самадхі Бабаджі могло тривати від декількох днів до місяця, а інколи навіть й більше.

Публічне Самадхі необхідне для демонстрації людям духовної сили та пробудження їхньої віри в самих себе. Кожен може стати Майстром і відкрити двері у безсмертя. Є два типи йогинів. Одні роблять все для власного спасіння, а інші, досягнувши реалізації, пробуджують душі і всім, хто потребує, надають підтримку та допомогу.

Пайлот Бабаджі спустився з Гімалаїв і Гімалаї стали набагато ближчими. Кожен, хто готовий і має намір, може зустрітися з Великим Гімалайським Майстром Махайогі Пайлотом Бабаджі. Зустріч з ним може бути початком вашого сходження на вершини духу. Зустріч з Бабаджі може бути початком подорожі до самого себе.

Як для народження потрібно двоє, так і для духовного народження потрібні ви й ваш Гуру. Ваш Гуру приходить коли є готовність, він приходить, щоб ви теж стали Майстром. Гуру ззовні і Гуру всередині вас. Ви є Майстер з самого початку, але необхідно пройти шлях.

Ваша реалізація може пробудити інших і бути початком їхньої подорожі до самих себе. Ваша реалізація здатна відкрити джерело Вселенської Любові, котре, подібно до безсмертної Амріти, може напоїти собою не одну спраглу душу. Гуру може дати Дікшу, може дати мантру і духовне ім'я, але найбільше, що він дає, це свою Безсмертну Любов.

ОМ НАМО ГУРУДЕВ!