Фонд заснований з благословіння Пайлота Бабаджі!


Благодійна організація «Благодійний Фонд «Пайлот Баба Фундейшн» є благодійною організацією за своїм змістом та формою і не має на меті одержання прибутку. Фонд створено для акумуляції матеріальних ресурсів та коштів, що спрямовані на організацію приїзду в Україну Пайлота Бабаджі.

Для приїзду Бабаджі необхідно зібрати певну суму коштів. Всі ці кошти будуть спрямовані на реалізацію завдань фонду, а саме: приїзд та перебування Пайлота Бабаджі в Україну; матеріальна підтримка, в разі необхідності, тих, хто її потребує у вигляді безкоштовно харчування та інших життєво необхідних елементарних людських потреб на період приїзду і перебування в Україні Пайлота Бабаджі. Коли необхідна сума буде зібрана, тоді Фонд починає реалізацію свого основного завдання – приїзду Пайлота Бабаджі в Україну.

При наявності залишків після приїзду Пайлота Бабаджі, кошти Фонду не можуть бути розділеними між учасниками Фонду, а залишаються на рахунку Фонду і будуть використовуватися для наступного приїзду Бабаджі.

Ліквідація Фонду здійснюється за рішення Загальних зборів, голови та засновника Фонду або за рішення суду у випадках, передбачених чинним законодавством України. Після припинення Фонду його кошти та майно не можуть бути розподілені між учасниками Фонду. У разі припинення Фонду всі його активи повинні бути передані одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або передаються в державний бюджет України згідно вимогами Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій.

Коли Ви даєте згоду на оформлення пожертвування, то Ви погоджуєтеся зі статутом Благодійної організації «Благодійний Фонд «Пайлот Баба Фундейшн» на використання коштів за цілями Фонду і приймаєте умови платіжних банківських систем та погоджуєтесь з тим, що сума, котра була пожертвувана, не підлягає поверненню.

Кошти приймаються:

  1. на рахунок Фонду;
  2. на картку Фонду (картка-ключ до рахунку);
  3. через онлайн платежі на сайті (комісія 2,5%);
  4. або готівкою безпосередньо керівникам фонду: Амріта (Олександра Куліш), Йогі Іша (Юрій Семенчук), Амріс (Андрій Максимчук).

Всі пожертви будуть відображатися на сайті Фонду в пункті меню Звіт. Якщо ваша пожертва не відображається то повідомте про це за номером телефону +38 068 025 4248 або в будь який інший спосіб.